Naudinga informacija

 • Mūsų kompanija siūlo naudotą gero stovio ir už prieinamą kainą prekybinę irangą.

  Kodėl verta pasirinkti naudotą prekybinę įranga?

  Pirmiausia atsakysime iš kur mes ją gauname, kodėl ji atsiranda antrinėje rinkoje.
  Dažniausiai mes ją superkame iš bankrutavusių parduotuvių ir kompanijų, kurios keičia arba parduoda nebenaudojamą įrangą.
  Dėl bankroto aišku turbūt kiekvienam. Pabandysime paaiškinti dėl keitimo. Dažniausiai prekybos tinklai keičia įrangą ne todėl, kad ji morališkai paseno, o todėl, kad pasikeitė prekybos tinklo koncepcija. Pvz.: parduotuvėje naikinamas mėsos arba konditerijos skyrius, mažinami prekybos plotai, nuperkamas konkurentas ir jo turima įranga neatitinka poreikių. Dažna situacija, kaip uždaromos nuostolingos parduotuvės, nebepratęsiamos sutartys dėl prekybinių plotų nuomos ir t. t.

  Kadangi šiame versle mes nuo 1998 m., galime pasiūlyti įvairios naudotos įrangos. Iš praktikos galime pasakyti, kad geros kokybės įranga tarnauja 20 - 25 metus. Turbūt geriausias argumentas – sutaupytos lėšos.

  Pateiksime keletą pavyzdžių:

  Naujas šaldiklis AHT kainuoja apie 3500,00 Lt, pas mus kaina prasideda nuo 700,00 Lt iki 2200,00 Lt.
  Šaldymo priesienis 2 metrų ilgio, LINDE ar CARRIER firmos kainuoja nuo 10000,00 Lt . Pas mus naudoto kaina prasideda nuo 3500,00 Lt iki 4000,00 Lt. 

  Naujo prekybinio vežimėlio kaina prasideda nuo 200,00 Lt , pas mus naudoto kaina 80,00 - 100,00 Lt.

  Tad, jei pas jus nedidelės apyvartos ar nėra dideli klientų srautai, tikrai verta nusipirkti naudotą, gero stovio 3 - 7 metų įrangą ir ją ekspluotuoti 20 m.